Marka Calvin Klein jest rozpoznawalna na całym świecie. Jej właściciel – amerykański projektant mody w 1968 roku stworzył firmę, która od ponad czterdziestu lat produkuje odzież, buty, torby, a także sygnuje kosmetyki, biżuterię i zegarki.

Zegarki Calvin Klein to efekt współpracy słynnego projektanta z wielkim szwajcarskim koncernem zegarmistrzowskim The Swatch Group. Za tą synergią kryje się niepowtarzalny efekt końcowy, bo zegarki damskie i męskie tej firmy są popularne i bardzo cenione na całym świecie. Do ich produkcji wykorzystuje się najtrwalsze materiały: szlachetne kamienie, stal szlachetną, szkło mineralne i naturalną skórę.
Zegarki Calvin Klein produkuje fabryka Tissota i Certiny. Czasomierze wyposażone są w szwajcarskie mechanizmy ETA. Minimalistyczna forma i elegancki design´e powodują, że zegarki te noszą największe gwiazdy świata mody i show biznesu.

Damskie zegarki Calvin Klein to idealna propozycja dla pań, które stawiają na jakość. Eleganckie, a jednak nowoczesne w formie nadają się dla każdej kobiety ceniącej sobie niepowtarzalny styl. Dodatkowo niezawodne mechanizmy sprawiają, że będziesz cieszyła się trwałością zegarka przez długie lata.

Męskie zegarki Calvin Klein wybiorą panowie, którym zależy na tym, by być odpowiednio postrzeganym przez środowisko zawodowe. W ofercie znajdziemy zarówno zegarki klasyczne, sportowe, jak i czasomierze o zaskakująco oryginalnej formie.

Bogatą ofertę zegarków marki Calvin Klein można odnaleźć na stronie https://dolinski.pl/zegarki-calvin-klein/.